Turk - Bilgin - HackeR - TeaM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turk - Bilgin - HackeR - TeaM

Turk - Bilgin - HackeR - TeaM // Turkish Hack of a Soldier's TeamTurk ™ - Bilgin - HackeR - TeaM // Msn Hack %100 Sonuc.Web Exploit Hack's.Pc'ye sizma ve CC Number Hack's..Bitmedi TBH Web Serviceleri

Anasayfafıkra bölümü olmadığı için buraya yazıyorm I_icon_mini_portalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

fıkra bölümü olmadığı için buraya yazıyorm

YazarMesaj
H@cKeDByXWoLF
Kıdemli Üst Çavuş
Kıdemli Üst Çavuş
H@cKeDByXWoLF

fıkra bölümü olmadığı için buraya yazıyorm Empty
MesajKonu: fıkra bölümü olmadığı için buraya yazıyorm   fıkra bölümü olmadığı için buraya yazıyorm Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 1:44 pm

abuzer

Bilirsiniz adiyamanda abuzer ismi cok yaygin bir dildir. Bir gun Jandarama bir minubusu durdurur ve kimlik kontrolu yapacaktir komutan minibustekilere söyler ismi abuzer olan herkes asagi insin. herkes asagi iner sadece biri kalir. komutan sorar senin ismin nedir. oda Haci Abuzer der komutanim

Adalar Dışarda Kaldı

Nam-ı Kemal bigün uçakta yolculuk ediyormuş kadının birisiyle tartişmaya başlıyor kadın diyor ki İsveç Türkiye'den daha büyük Nam-ı Kemal olmaz Türkiye daha büyük falan diyor, neyse bunlar iyice tartışıyorlar kadın diyor ki sana adresimi veriyim gel gösteriyim İsveç daha büyük. Neyse Nam-ı Kemal akşam gidiyor bi güzel seks yapıyorlar sabah kadın diyor gördünmü İsveç daha büyükmüs tr'yi içine aldı, Nam-ı Kemal gülüyor içine aldı ama adalar dışarda kaldı.

Aids`li Nam-ı Kemal

Nam-ı Kemal kanserden ölüyormuş. Ölüm döşeğinde oğlu sormuş:
- Baba neden AIDS’ten öldüğünü söylüyorsun herkese?
Nam-ı Kemal demişki:
- Oğlum ben öldükten sonra kimse annenle berabar olamasın diye!

Ajan

Nam-ı Kemal bir gün ajanlarıyla ünlü İtalya'ya gitmiş. Cebinde beş parası kalmadığı ve çok aç olduğu bir gün bir restaurantın önünde yemek yiyenleri seyrederken birden gözüne birşey çarpmış. Yemek yiyen sakallı insanlar iyice karınlarını doyurduktan sonra kasiyer bayana giderek sakallarını okşuyorlarmış ve hiç para vermeden çıkıp gidiyorlarmış. Durumu merak eden Nam-ı Kemal konuşmaları dinlemek için kapıya doğru yaklaşmış. Sakallı adamlar yemek yiyip karınlarını doyurduktan sonra kasiyere gidip sakallarını okşayarak "ben ajanım" diyerek hiç para vermeden çıkıp gidiyorlarmış. Birkaç adamı seyrettikten sonra Nam-ı Kemal de içeriye girmeye karar vermiş. Bir güzel karnını doyurduktan sonra sıra hesap ödemeye geldiğinde, kasiyer bayana giderek sakallarını okşamış ve "Ben ajanım" demiş. Kasiyer bayan "Ama beyefendi sizin sakallarınız yok" deyince, Nam-ı Kemal pantalonunu aşağıya indirmiş ve kasiyere "ben gizli ajanım" demiş.

Akolik

Alkoliğin biri gece rüyasında ak sakallı bir dede görür. O dede :
-Dile benden ne dilersen, der. Adam da :
-Git işine, der. Ak sakallı dede tekrarlar :
-Dile benden ne dilersen.
Adam yine tınlamaz. Ak sakallı dede :
-Bak son kez soruyorum dile benden ne dilersen, der. Adam :
-İşediğim zaman viski akmasını istiyorum, der.
Ertesi gün adam tuvalete girdiğinde viski olarak işediğini görür. Akşam eve gidince karısına 2 bardak getirmesini ve bu akşam viski içeceklerini söyler. Velhasıl içerler. Ertesi gün yine aynı şekilde viskilerini içerler. 3.gün adam karısına 1 bardak getirmesini ve viski içeceğini söyler. Karısı:
-Neden 1 bardak istedin, der. Adam :
-Bu akşam sen şişeden takılacaksın, der.

Al Onu

Bir gün trende Nam-ı Kemal, Çinli ve Japon bir araya gelip hünerlerini ortaya koymaya karar verirler.
Japon
-Ben bu zarfa sevgilimin baş harfini yazdığımda herkes anama gittiğini anlar demiş.
Çinli
-Ben bu zarfa evimin nosunun son rakamını yazsam anama gittiğini anlar demiş.
Bunun üzerine Nam-ı Kemal.
-O bir şey mi ben bu zarfı kime göstersem anama gittiğini anlar demiş.
Herkes şaşırmış ve yapmasını istemiş.
Nam-ı Kemal de zarfı ''nah'' işareti yaparak karşı vagondaki birine göstermiş.
Adamda Nam-ı Kemal dönüp;
-Al onu anana gönder...

fıkra bölümü olmadığı için buraya yazıyorm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-